loader image

Hakkımızda

hakkımızda

Ağartan Hukuk Bürosu 2016 yılında Av. Alpcan Uğur AĞARTAN tarafından kurulmuş ve Av. Alpcan Uğur AĞARTAN ile Elzem AĞARTAN tarafından yönetilmektedir. Yurtiçi ve Yurtdışı şahıs ve şirketlerden oluşan bir müvekkil portföyüne sahip olan Ağartan Hukuk Bürosu, sürecin en başından sonuna kadar ceza davalarında, hukuki davalarda ve icra takibi konularında avukatlık ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır. Çözüm odaklı ve şeffaf çalışma anlayışıyla müvekkil çıkarlarını gözeten Ağartan Hukuk Bürosu, çağın yeniliklerine adapte olarak en güncel hukuki bilgiler ışığında çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Kocaeli, Muğla, Zonguldak, Tekirdağ başta olmak üzere tüm Türkiye’de; İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Dubai ve Pakistan başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde çözüm ortaklarıyla iş birliği halinde müvekkillerine hukukun her alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Ağartan Hukuk Bürosu, Aile Hukuku, boşanma Hukuku, Online İtibar Yönetimi, Kişisel Verileri Koruma Kanunu, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare Hukuku, Maden Hukuku, Borçlar Hukuku, Kira Hukuku, Tüketici Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Sağlık Hukuku, Medeni Hukuk, Miras Hukuku, Kişiler Hukuku, Vakıflar Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku başta olmak üzere hukukun pek çok alanında müvekkillerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Uygulamada en güncel hukuki veriler ışığında müvekkillerine anlaşılır ve pratik çözümler sunarak hukuki sürecin başlamasına gerek dahi kalmadan pek çok anlaşmazlığı çözerek yetkinliğini ispatlamıştır. Alanında uzman ekibiyle yerli ve yabancı Şirketlere önleyici hukuk danışmanlığı prensibini benimseyerek profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak çeşitli alanlarda anlaşmaların hazırlanması, hukuki çerçevesinin düzenlenmesi, müzakere edilmesi, risk analizlerinin yapılarak uygulanacak hukuk yolunun seçilmesi konularında da faaliyet göstererek müvekkillerini temsil etmektedir. Yabancı unsurlu uyuşmazlıklarda başta İngilizce, Almanca, İspanyolca, Urduca olmak üzere sağladığı dil desteğiyle müvekkillerini çözüme götürecek her alanda titiz bir çalışma yürütmektedir. Ağartan Hukuk Bürosu müvekkillerine sunduğu danışmanlık ve avukatlık hizmetleri gereği birçok ülkede hukuk büroları ve çeşitli hukuki kuruluşlarla işbirliği yaparak sonuca en hızlı şekilde varmayı amaçlamaktadır.
Genç ve dinamik ekibiyle çağın yeniliklerine kolay bir şekilde adapte olarak müvekkilleri ile iletişim içinde olan Ağartan Hukuk Bürosu, müvekkillerini anlık bilgilendirme, danışmanlık süreçleri ve evrak transferleri ile müvekkillerinin menfaatleri odaklı çalışmaktadır.
Çalışma alanlarımız sekmesinden ihtiyacınız olan hukuki danışmanlık hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilir veya detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Call Now Button