Biz Kimiz?

Ağartan Hukuk Bürosu Av. Alpcan Uğur AĞARTAN tarafından kurulmuş 2017 yılında Av. Elzem AĞARTAN'ın da katılımı ile güçlü bir kadroya sahip olmuştur. Dinamik ve genç kadroya sahip olan Ağartan Hukuk Bürosu avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini dürüst ve güvenilir şekilde vermeyi özünde benimsemiştir.

 

İstanbul'un kalbi Nişantaşı'nda bulunan Ağartan Hukuk Bürosu sonuç odaklı ve önleyici bazlı çalışma tarzını benimsemiş müvekkillerine danışmanlık hizmetlerinde hukuki ithilaflar henüz ortaya çıkmadan ve mağduriyet veya hak kaybı yaşanmadan önleyici düzenlemelerle hizmet vermeyi ilke haline getirmiştir.

 

Faaliyet gösterilen bütün alanlardaki en yeni gelişmeleri henüz basın aracılığı ile duyurulmadan, taslak halinde iken takip etmeye başlayan Ağartan Hukuk Bürosu, müvekkillerine detaylı ve düzenli raporlandırmalar yapmakta ve bilgi vermektedir.

 

Ağartan Hukuk Bürosu hangi ülke vatandaşı olduğu farketmeksizin, etnik köken, dil, din, mezhep ayrımı yapmaksızın hukukun üstünlüğü ilkesine dayanarak toplumun her kesimine, iş kaynaklarına, üretime faydalı olmayı prensip haline getirmiş ve uzmanlaşmıştır. Evrensel çalışma koşullarına uygun olarak İngilizce, ve bir çok dilde hizmet vermekte, sözleşme hazırlama, tahkim ve dava süreçlerini takip etmektedir.

 

Hukuki danışmanlık, risk analizi, dava süreçlerinin baştan sona takibi ve sonuçlandırılması konularında müvekkillerine hizmet sunan Ağartan Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermektedir.

 

Müvekkil/Danışan-avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığına önem veren Ağartan Hukuk Bürosu, müvekkillerine ve danışanlarına teknolojinin her alanından mobil uygulama ve internet sayfası aracılığı ile de kesintisiz hizmet vermekte aradaki etkin iletişimin davaların ve danışmanlıkların yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından önem arzettiğine inanmaktadır.

logo hakkımızda