loader image

Online Hukuki Danışmanlık

Online Hukuki Danışmanlık müvekkil adayının alanında uzman avukat ile sesli veya görüntülü görüşme aracılığıyla iletişim kurmasını sağlayan bir platformdur. Günümüz şartlarında çoğu zaman fiziken bir araya gelmek mümkün olmamaktadır. Bulunduğunuz bölgede danışmanlık alabileceğiniz uzman avukat yoksa, zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, işyerinden izin almakta sorun yaşıyorsanız, trafik gibi engellere takılmak istemiyorsanız ve hukuki bir konuda danışmanlık almanız gerekiyorsa online hukuki danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Hukuki Danışmanlık Randevusu Nasıl Alınır?

Online hukuki danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, sitemizde yer alan online ödeme sistemi ile danışmanlık ücretini ödedikten sonra randevularını kolaylıkla oluşturabileceklerdir. Avukatlık asgari ücret tarifesinde yer alan danışmanlık ücreti ödendikten sonra başvuru formu doldurulmalı ve incelenmesi istenen belge veya doküman var ise başvuru formuna eklenmelidir. Randevu oluşturulduktan sonra alanında uzman avukatlar tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Kişisel verileriniz hiçbir şekilde tarafımızca kaydedilmeyecek olup, görüşme ile sınırlı kalacak ve sadece serbest meslek makbuzu oluşturulması aşamasında gerekli veriler saklanacaktır.

Sesli Görüşme
45 Dakikalık Telefon Görüşmesi

5,200 Hizmet Al

Görüntülü Görüşme
45 Dakikalık Görüntülü Görüşme

5,200 Hizmet Al

Kısa Mesaj Görüşme
45 Dakikalık Kısa Mesaj Görüşmesi

5,200 Hizmet Al

Online Hukuki Danışmanlık Ücreti Ne Kadar?

Hukuki danışmanlık ücreti 45 dakika ile sınırlı ve 5200 TL (KDV Dahil)’dir. Ücretlendirme Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi dikkate alınarak oluşturulmuş olup, Ağartan Hukuk Bürosu’nun ücret miktarını dilediği zaman değiştirme hakkı saklıdır.

Call Now Button